Program

WszystkoGra2015_program_festiwalu

28 sierpnia, piątek

13:00 – Warsztaty teatralne SCENA-SŁOWO-ENERGIA – Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak”
15:00-18:00 – Games Room, ZSK „Czerwony Smok” – plac przed Kazamatą Wschodnią Bastionu I

KONCERTY – Kazamata Wschodnia Bastionu I
20:00 – JB Produkcja
21:00 – Sam Spontan
22:00 – KaSZa & Brzos
23:00 – Wschodni Front
00:00 – Nasty Groove

 

29 sierpnia, sobota

10:00 – Oficjalne otwarcie Festiwalu „Wszystko Gra” przez Prezydenta Miasta Zamościa
11:00 – Międzynarodowa Parada artystów z Rumunii, Słowacji, Węgier i Polski ulicami Starego Miasta
11:00 – Międzynarodowa Konferencja „Romowie na Lubelszczyźnie: wczoraj, dziś i jutro” – Sala Consulatus w Ratuszu
15:00 – Występy grup ze Słowacji, Rumunii, Węgier i Polski

13:00-14:30 – Kącik kuglarski – warsztaty: szczudła, żonglerka, slackline – plac przy pomniku Jana Zamoyskiego (ul. Akademicka)

16:00 – 19:00 – Obóz historyczny Towarzystwa Szabli i Miecza – warsztat szermierczy, warsztat odlewania kul muszkietowych, pokazy walki bronią białą, pokazy musztry, pokazy obsługi broni czarnoprochowej – plac przed Kazamatą Wschodnią Bastionu I

13:00 – Warsztaty teatralne SCENA-SŁOWO-ENERGIA – Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak”
15:00-18:00 – Games Room, ZSK „Czerwony Smok” – Kazamata Wschodnia Bastionu I
18:00 – „Wschodnia granica Fantastyki” – ogólno fantastyczny konkurs drużynowy – Kazamata Wschodnia Bastionu I
17:00 – spektakl „Orfeusz w Piekle”, reż. Paweł Buszewicz, Teatr Bynajmniej – Zamojski Dom Kultury

19:00 – ParaVan – scena na Rynku Wielkim
20:30 – The Underground Man – scena na Rynku Wielkim

KONCERTY – Kazamata Bastionu VII
18:30 – Sabotage
19:30 – Shame Yourself
20:30 – HUNTER
22:30 – Time of the Sinners

 

30 sierpnia, niedziela

10:00 – 16:00 – RoboNauka – zawody młodych konstruktorów LEGO, kreatywne zajęcia i warsztaty dla Dzieci – CKF Stylowy
13:00-14:30 – Kącik kuglarski – warsztaty: szczudła, żonglerka, slackline – plac przy pomniku Jana Zamoyskiego (ul. Akademicka)
14:00 – Warsztaty teatralne SCENA-SŁOWO-ENERGIA – Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak”
16:00 – 19:00 – Obóz historyczny Towarzystwa Szabli i Miecza – warsztat szermierczy, warsztat odlewania kul muszkietowych, pokazy walki bronią białą, pokazy musztry, pokazy obsługi broni czarnoprochowej – plac przed Kazamatą Wschodnią Bastionu I
21:00 – Spektakl Ogniowy, Teatr Ognia „Utopia” – Rynek Wodny

KONCERTY – Kazamata Wschodnia Bastionu I
19:30 – Sliver in a Brain
20:30 – Kosmos
21:30 – Mister&Mister
22:30 – Mery Spolsky