Organizator

Organizatorem festiwalu jest zamojskie Stowarzyszenie Wszystko Gra.

stow_SWG

Stowarzyszenie Wszystko Gra aktywnie uczestniczy w kreowaniu kulturalnego życia w Zamościu. Stowarzyszenie angażuje się w organizacje koncertów, warsztatów i przeglądów, tworzy i wspiera lokalną kulturę.

Idea stworzenia tej grupy pojawiła się wraz z początkiem 2010 roku. Od dawna ciągnie nas do kultury – chodzimy na koncerty, do kin i teatrów, na warsztaty. Od strony widowni obyliśmy się z tym już bardzo mocno, braliśmy udział w bardzo wielu wydarzeniach. Niektóre z nich zwalały nas z nóg. Pewnego dnia postanowiliśmy, że czas stworzyć coś swojego. Zorganizować jakąś imprezę, najlepiej interdyscyplinarną. Nie tylko muzyka, nie tylko teatr, nie tylko warsztaty. Kilka rzeczy razem. W tym roku nasz festiwal odbędzie się już po raz piąty.

Wszystko Gra to przede wszystkim mieszkańcy Zamościa, ale nie tylko. Są wśród nas ludzie z całej Polski. Na miejsce akcji wybraliśmy jednak Zamość, bo chcemy promować to miasto. Chcemy także wykorzystać jego potencjał, bo wiemy, że jest tutaj jeszcze sporo przestrzeni na działalność taką, jak nasza.

Swoje działania realizujemy we we współpracy z miastem Zamość oraz Zamojskim Domem Kultury. Mamy nadzieję, że festiwal Wszystko Gra będzie Wam się podobać.

KONTAKT

Wszelkiego typu sugestie, zapytania i propozycje dotyczące festiwalu prosimy kierować na adres mailowy: stowarzyszenie@wszystkogra.org