Wolontariat

4-960-e1400158503367

 

Chcesz poznać świetnych ludzi? Nawiązać nowe znajomości, które będą utrzymywać się przez lata? W ciekawy sposób spędzić swój wolny czas poznając przy tym, jak wygląda organizacja festiwalu od kuchni?

Jeśli tak to nie czekaj, tylko zgłoś się do tegorocznej edycji Festiwalu Wszystko Gra!

Gwarantujemy, że spędzimy razem świetnie czas, a Ty zdobędziesz przy okazji praktyczną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w swojej przyszłej pracy lub w innym wolontariacie.

Zgłoś się już dziś. Możemy Cię zapewnić, że tej decyzji nie będziesz żałować! 🙂

 

Wypełnij poniższy formularz i już dziś stań się częścią najbardziej muzycznego wydarzenia w Zamościu!

Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą. Do zobaczenia!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Opis działów wolontariatu

Namiot festiwalowy – Jesteś osobą komunikatywną, uśmiechniętą a kontakt z ludźmi sprawia Ci dużo przyjemności? Jeśli tak, to ten dział jest właśnie dla Ciebie. Pracując w biurze festiwalowym będziesz cały czas nastawiony na kontakt z innymi, a Twoim zadaniem będzie udzielanie wszelich informacji odnośnie festiwalu i wydarzeń towarzyszacych oraz merytoryczne zachęcanie do wzięcia udziału w festiwalu. Takie doświadczenie pozwoli Ci nabyć wprawy w rozmawianiu z nowopoznanymi osobym lub pozbyć się nieśmiałości.

Promocja – Tutaj szczególnie sprawdzą się osoby pomysłowe, kreatywne oraz śmiałe. Celem nr 1 jest promocja Festiwalu na każdy możliwy sposób. Im bardziej odjechane pomysły – tym lepiej. Trzeba będzie zwrócić na siebie uwagę przechodniów, dlatego uśmiech to warunek konieczny w tej sekcji 🙂

Techniczny / produkcja – tutaj sprawdzą się silne osoby. Praca jest nieco monotonna ale za to bardzo ważna, bo to dzięki Tobie nasi muzycy będą mieli rozłożoną scenę, na której zagrają a publiczność krzesełka, na których na siedząco posłuchają koncertu ale to nie wszystko.  Ty oczywiście zyskujesz jeszcze większy przyrost masy mięśniowej, który z pewnością przypadnie do gustu płci przeciwnej 😉

Copywriter – dla osób, które są dobrymi obserwatorami i jeszcze lepszymi pisarzami. Takie doświadczenie może być dobrym sprawdzianem dla kogoś, kto na poważnie myśli o pracy jako dziennikarz – udział w wolontariacie pomoże Ci sprawdzić się i poczuć, jak prawdziwy reporter, którego zadaniem jest udokumentowanie słowem pisanym tego, co właśnie się wydarzyło.

Foto / video – interesujesz się fotografią lub nagrywaniem? Świetnie! W takim razie to sekcja własnie dla Ciebie. Twoim zadaniem będzie dokmentowanie w ciekawy sposób każdego wydarzenia oraz naszych wolontariuszy w akcji. Przy udziale w wolontariacie będziesz mógł poszerzyć swoje fotograficzne portfolio lub po prostu mieć większą motywację do wzięcia aparatu do ręki i naciśnięcia migawki.

 

Masz więcej pytań? Pisz na: wolontariat@wszystkogra.org